Adresa:

Penzion Avena
Benesova 203
Stribro 34901
Czech Republic

Aktuálne počasie:

Penzion Avena ubytovanie Stribro Aktuálne počasie: jasno
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: 0 °C
Vietor: 23 m/s
Nevyhovuje Vám tento penzion? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Slovensko
Odporúčajte tyto stránky:

*** Penzion Avena / ubytovanie Stribro

Penzion Stribro Avena
Penzión Avena ponúka ubytovanie v pokojnom prostredí mesta Striebro. Penzión sa nachádza na pešej zóne cca 20 m od námestia. V okolí penziónu je veľa obchodíkov, cukráreň, čajovňa atď

Stríbro penzión Avena ubytovanie
Izby sú vybavené kúpeľňou a vlastným sociálnym zariadením, TV a WIFI pripojením, ktoré je pre hostí zdarma. Celková kapacita penziónu Avena je 12 lôžok.

Penzión Avena Stríbro reštaurácia
K príjemnému posedeniu Vás pozýva reštaurácia penziónu Avena v Stríbre, kde pre Vás denne pripravujú bohatú ponuku lákavých pokrmov a grilovanie na útulné letnej terase. Kapacita reštaurácie je cca 30 miest, letná terasa má cca 40 miest na sedenie. Ponúka sa tu tiež možnosť organizovania firemných večierkov, rodinných osláv, svadieb, rautov a pod.

Striebro ubytovanie penzión Avena služby
Príchod od 14 hodín, odchod do 10 hodín. Parkovanie na námestí cca 20 m alebo na parkoviskách do 200 m od penziónu. Dopravná dostupnosť zastávka autobusu 20 m, autobusová stanica Stríbro: 200 m, Vlaková stanica: 1500 m. Mesto Striebro leží cca 5 km od diaľnice D5 smer Plzeň - Praha a na druhú stranu smer Rozvadov hraničný prechod do Nemecka. Dobré spojenie od Plzne, Tachova aj Chebu.

Dovolenka Stríbrsko penzión Avena turistika
V meste Striebro a v jeho blízkom okolí turisti môžu navštíviť banícky skanzen, mestské múzeum, Minoritské záhrady alebo vyliezť na kostolnú vežu, z ktorej je nádherný pohľad nielen na mesto, ale aj na údolie meandrujúcej rieky Mže. Mesto Striebro je ideálnym štartom pre cyklovýlety, hubárčenie, kúpanie a rybárčenie v údolnej nádrži Hracholusky vzdialenej len cca 5 km od penziónu Avena v Stríbre, kde sa môžete prejsť aj na výletnej lodi. Cca 8 km golfové ihrisko Alfrédov.
Penzion Stribro Avena - hotel má reštauráciuPenzion Stribro Avena - k dispozícii letná terasaPenzion Stribro Avena - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Stribro Avena - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Stribro Avena - Izby s vlastnou toaletou